Ju jeni vizitori 4640201

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ambjent biznesi te Stadiumi Dinamo
 • DSC07797.JPG
  Full Screen
  • DSC07797.JPG%1/8
  • DSC07796.JPG%2/8
  • DSC07798.JPG%3/8
  • DSC07799.JPG%4/8
  • DSC07800.JPG%5/8
  • DSC07801.JPG%6/8
  • DSC07802.JPG%7/8
  • DSC07803.JPG%8/8
  1/8
  DSC07797.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 236
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Komuna e Parisit
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 55 m²
  • Mbulim zone: 55 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje ambjent biznesi te fillimi i Komunes se Parisit me siperfaqe totale prej 55 m² ne nje pallat te ri. Ambjenti aktualishte funksionon si pastrim kimik me te gjitha makinerite dhe ka nje klientel te ngritur. Prona mund te shitet dhe bosh me nje cmim prej 110000 euro. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 55.00 m²
   • Zone interneti 55.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %