Ju jeni vizitori 4636987

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira
 • foto 51
  Full Screen
  • foto 51%1/23
  • foto 31%2/23
  • foto 44%3/23
  • foto 32%4/23
  • foto40%5/23
  • foto 38%6/23
  • foto 42%7/23
  • foto 41%8/23
  • foto 43%9/23
  • foto 21%10/23
  • foto 20%11/23
  • foto 24%12/23
  • foto 26%13/23
  • foto 1%14/23
  • foto 2%15/23
  • foto 4%16/23
  • foto 8%17/23
  • foto 13%18/23
  • foto 11%19/23
  • foto 17%20/23
  • foto 5%21/23
  • foto 6%22/23
  • foto 45%23/23
  1/23
  foto 51
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 953
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: tek Fakulteti Ekonomik
  • Mbulim zone: 475 m²
   • Per qira  1 700 €
 • Detajet e prones

  Ne nje zone teper te qete tek Rruga e Elbasanit jepet vile 2 kateshe me qira.
  E ristrukturuar ne vitin 2014 dhe mobiluar ne stilin klasik, vila ka sherbyer per vite me rradhe si rezidence banimi per shtetas te huaj.
  Vila eshte e perbere nga 2 kate, e organizuar ne 3 dhoma te medha gjumi, 1 kuzhine te vecuar dhe 2 tualete.
  Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 4
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Shkolle
  • Siperfaqet
   • planimetria 475.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Blerina Sefa
  Telefone: 0694004131
  email: b.sefa@c21mbproperties.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 MB Properties
  Telefone: +355 04 245 2 245
  email: info@C21mbproperties.al
 • Harta