Ju jeni vizitori 4163638

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet ose jepet me qera ambjent komercial (zyrë)
 • IMG_20160521_082916
  Full Screen
  • IMG_20160521_082916%1/10
  • IMG_20160521_082855%2/10
  • IMG_20160521_082931%3/10
  • IMG_20160521_082951%4/10
  • IMG_20160521_082920%5/10
  • IMG_20160521_083012%6/10
  • IMG_20160521_083007%7/10
  • IMG_20160521_083024%8/10
  • IMG_20160521_083049%9/10
  • IMG_20160521_083046%10/10
  1/10
  IMG_20160521_082916
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 401
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Bilal Sina
  • Zona e brendshme: 44 m²
   • per shitje 42 000 €
   • Per qira  240 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Bilal Sina pranë kopshtit zoologjik jepet me qera ose shitet ambjent komericial.
  Kjo pronë është e përshtatshme për një sërë aktivitetesh si zyra, market, studio, etj.
  Ka çertifikatë pronësie.
  Afërsia me një nga arteriet kryesore si superstrada Tiranë-Elbasan, popullsia e lartë në zonë, çmimi tepër konkurrues dhe vendndodhja në zonë të qetë e bëjnë një ambjent mjaft të përshtatshëm për ushtrimin e aktivitetit Tuaj.
  Për çdo informacion dhe vizitë në pronë mos hezitoni të kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga fshati
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 44.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %