Ju jeni vizitori 4636872

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1 tek Pediatria
 • 20160616_160118
  Full Screen
  • 20160616_160118%1/10
  • 20160616_160023%2/10
  • 20160616_160225%3/10
  • 20160616_160006%4/10
  • 20160616_160043%5/10
  • 20160616_160155%6/10
  • 20160616_160204%7/10
  • 20160616_160125%8/10
  • 20160616_160239%9/10
  • 20160616_160252%10/10
  1/10
  20160616_160118
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 237
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 94 m²
  • Mbulim zone: 94 m²
   • per shitje 82 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 me ambiente shume komode dhe me drejtim J-L-P afer Pediatrise ne zonen e Spitalit Civil. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete rezidenciale dhe eshte ndertim i ri shume cilesor me ashensor. Eshte ne proces hipotekimi. Per me shume informacione ose per nje vizite jeni te mirepritur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 94.00 m²
   • Zone interneti 94.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %