Ju jeni vizitori 4695434

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » SHITEN APARTAMETE 1+1 & 2+1 NE GOLEM, KAVAJE
 • 13419145_1247272715285253_2598140233849950729_n
  Full Screen
  • 13419145_1247272715285253_2598140233849950729_n%1/27
  • 13419084_1247275428618315_1090478658978160707_n%2/27
  • 13435463_1247276095284915_263437055349746156_n%3/27
  • 13434768_1247276198618238_496583031865520438_n%4/27
  • 13450731_1247276035284921_4192550571028190563_n%5/27
  • 13406904_1247276298618228_1866477938745646465_n%6/27
  • 13240005_1247272575285267_4834488901280784525_n%7/27
  • 13442417_1247268615285663_2896320817283643022_n%8/27
  • 13417519_1247269121952279_887757958429973282_n%9/27
  • 13406735_1247268858618972_940031294648026084_n%10/27
  • 13418786_1247271955285329_8520538263826433232_n%11/27
  • 13466009_1247272281951963_3175312338874262087_n%12/27
  • 13466531_1247269038618954_1115729671245345887_n%13/27
  • 13450727_1247268805285644_1871024982260176542_n%14/27
  • 13435326_1247268758618982_8066265154471625958_n%15/27
  • 13445599_1247268785285646_2089514768516375859_n%16/27
  • 13450181_1247268741952317_3194262679554549828_n%17/27
  • 13413535_1247269285285596_7739539692236599385_n%18/27
  • 13413642_1247268945285630_2383279299765549347_n%19/27
  • 13427853_1247272991951892_7334617871638880659_n%20/27
  • 13428478_1247268881952303_6610732276967200844_n%21/27
  • 13432302_1247269208618937_7027050065065048575_n%22/27
  • 13466053_1247273581951833_5814714101567511280_n%23/27
  • 13413772_1247273428618515_5074646780689929495_n%24/27
  • 13466319_1247268078619050_9194862201271156620_n%25/27
  • 13407305_1247268191952372_6527840189308957677_n%26/27
  • 13466183_1247268388619019_7893528613466211007_n%27/27
  1/27
  13419145_1247272715285253_2598140233849950729_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 189
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Kavajë
  • Qark ose prefekture: Golem
  • Qytet: Golem
  • zone: - - -
  • Adresa: GOLEM, KAVAJE
  • Zona e brendshme: 76,50 m²
  • Mbulim zone: 85,50 m²
   • per shitje 600 €
 • Detajet e prones

  ME HIPOTEKE - Shiten Apartamente 1+1 dhe 2+1 ne Golem Kavaje.
  Objekt eshte i Ri i sapo perfunduar dhe dallon per nga cilesia e punimeve.
  Punime teper cilesore. Hapesire e gjelbert. Vetem 50 metra nga rera e plazhit.
  Cmimi varion nga 600-800 Euro/M2 ne varesi te katit dhe orientimit.
  Shiten edhe Garazhe me cmim 10.000 Euro secili.
  Uje dhe drita 24 ore. Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni. Ia vlen!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 85.50 m²
   • Zone interneti 76.50 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %