Ju jeni vizitori 4654009

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » BAR/LOKAL PER SHITJE OSE QIRA, RR. KAVAJES
 • 12998676_929271850523448_2760012490844994898_n
  Full Screen
  • 12998676_929271850523448_2760012490844994898_n%1/33
  • 20160614_111312%2/33
  • 13051686_929272553856711_8420292398291022425_n%3/33
  • 13015384_929272753856691_3964792197184768250_n%4/33
  • 20160614_111325%5/33
  • 20160614_112037%6/33
  • 20160614_111343%7/33
  • 20160614_111303%8/33
  • 20160614_111333%9/33
  • 20160614_111351%10/33
  • 20160614_111443%11/33
  • 20160614_111611%12/33
  • 20160614_111620%13/33
  • 20160614_111631%14/33
  • 20160614_111642%15/33
  • 20160614_111638%16/33
  • 20160614_111650%17/33
  • 20160614_111703%18/33
  • 20160614_111656%19/33
  • 20160614_111726%20/33
  • 20160614_111719%21/33
  • 20160614_111734%22/33
  • 20160614_111742%23/33
  • 20160614_111758%24/33
  • 20160614_111803%25/33
  • 20160614_111755%26/33
  • 20160614_111806%27/33
  • 20160614_112002%28/33
  • 20160614_112028%29/33
  • 20160614_112118%30/33
  • 13010814_929272137190086_332856191062604554_n%31/33
  • 13043469_929272453856721_6780306559868234406_n%32/33
  • 13055604_929272253856741_3878814688918827186_n%33/33
  1/33
  12998676_929271850523448_2760012490844994898_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 62
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruka e "Kavajes", Te Pallati me Shigjeta
  • Zona e brendshme: 194 m²
  • Zone toke: 100 m²
   • per shitje 260 000 €
   • Per qira  700 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qira bar i kompletuar me cdo detaj gati per te filluar aktivitetin. Biznesi ka një sipërfaqe totale ndërtimi prej 294 m2 të organizuar në 194 m2 brenda objektit dhe rreth 100 m2 verandë si dhe disponon hipoteke. Arredimi i brendshëm pëfshin 2 ambiente te kuruara me mobilje artizanale si dhe 2 tualete. Brenda barit ndodhet nje akuarium i cili ben ndarjen midis te dy ambienteve. Ambienti është i pajisur me sistem ajrimi shkëmbyes. Per shitje cmimi eshte 260.000 euro i diskutueshem. Per qira 700 euro. Për më shumë informacione na kontaktoni. Faleminderit!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %