Ju jeni vizitori 4640464

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ndertese komerciale ne shitje dhe qira
Ekskluzive
 • image-0.02.01.8049fe91fff5420aa82e8e1eec7dc6dccb2bb4385f5d85a9d8068c7e675f051f-V
  Full Screen
  • image-0.02.01.8049fe91fff5420aa82e8e1eec7dc6dccb2bb4385f5d85a9d8068c7e675f051f-V%1/20
  • image-0.02.01.1b9df08e6b2f3c6a966f54da83d5f62f4bea25735bb705ad32d2444056f1f0d2-V%2/20
  • image-0.02.01.6d536dd4883ababdc57b3f3816e05c9ead68af2c9ba3b12e27eaf7854ac4822f-V%3/20
  • 20160608_143852%4/20
  • 20160608_144345%5/20
  • 20160608_144007%6/20
  • 20160608_144052%7/20
  • 20160608_144319%8/20
  • 20160608_143811%9/20
  • 20160608_143826%10/20
  • 20160608_143814%11/20
  • 20160608_144324%12/20
  • 20160608_144552%13/20
  • 20160608_144524%14/20
  • 20160608_144626%15/20
  • 20160608_144634%16/20
  • 20160608_144643%17/20
  • image-0.02.01.8035c16ca6e9e2dadba580877bc9eb6ac9cb0730b62784907a0452e6388038b7-V%18/20
  • 20160608_144817%19/20
  • 20160608_144828%20/20
  1/20
  image-0.02.01.8049fe91fff5420aa82e8e1eec7dc6dccb2bb4385f5d85a9d8068c7e675f051f-V
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 239
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Gjergj Legisi"
  • Zona e brendshme: 1.500 m²
  • Mbulim zone: 1.900 m²
   • per shitje 2 500 000 €
   • Per qira  10 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet dhe jepet me qira ambjent biznesi, super luksoz ne Laprake. Ndertesa ka nje siperfaqe totale prej 1500 metrash dhe hapesire perreth per parkim 400 metra. Perbehet nga 5 kate, ku 4 katet e para jane ambjente zyrash dhe kati i fundit rezidence, eshte i shtruar me parket, ka kondicionere neper zyra, ballkone dhe oxhak. Viti i ndertimit te prones eshte 2013 dhe perbehet totalishte nga fasade xhami me kende shikimi 360 grade. Ambjenti pozicionohet ne nje nder rruget kryesore hyrese ne kryeqytet dhe eshte nje mundesi shume e mire per Ambasada, Qendra Bankash dhe Shoqata. Prona disponon dokumenta te rregullta hipotekore. Nxitoni per kete okazion qe nuk duhet humbur, telefononi tani!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1900.00 m²
   • Zone interneti 1500.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %