Ju jeni vizitori 4640419

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION - OBJEKT ME QIRA NE AUTOSTRADEN TIRANE-DURRES, SUKTH I RI
 • 13417681_1247923571886834_3651907098669911629_n
  Full Screen
  • 13417681_1247923571886834_3651907098669911629_n%1/1
  1/1
  13417681_1247923571886834_3651907098669911629_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 190
  • Tipi i prones: Ndertese
  • status: e re
  • Distrikt: Durrës
  • Qark ose prefekture: Sukth
  • Qytet: Sukth
  • zone: - - -
  • Adresa: SUKTH, DURRES
  • Zona e brendshme: 395 m²
  • Mbulim zone: 1.185 m²
   • Per qira  2 €
 • Detajet e prones

  Jepet me Qira Objekt i Ri, i sapo perfunduar, ne Autostraden Tirane-Durres ne afersi te Sukthit.
  Objekti eshte tre katesh. Mund te jepet me qira edhe secili kat me vete.
  Katet kane nje siperfaqe prej 395 m2 secili.
  Objekti eshte pothuajse i gjithi me vetrate xhami dhe mund te pershtatet per shumellojshmeri biznesesh si psh.: Show-Room; Objekt Sherbimi, Magazine, etj.

  Per gjithe te interesuarit, mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne Prone!
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 1185.00 m²
   • Zone interneti 395.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta