Ju jeni vizitori 4572784

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 per qira tek Liceu Artistik
 • 12873642_1095954907132138_214183749_o
  Full Screen
  • 12873642_1095954907132138_214183749_o%1/12
  • 1%2/12
  • 12896396_1095954690465493_789243764_o%3/12
  • 12874279_1095954753798820_1847464506_o%4/12
  • 12887301_1095954707132158_1365418949_o%5/12
  • 12903681_1095954923798803_162054487_o%6/12
  • 12894528_1095955257132103_120994039_o%7/12
  • 12903886_1095955270465435_672032538_o%8/12
  • 12476804_1095954897132139_727361783_o%9/12
  • 12896326_1095954723798823_1718222962_o%10/12
  • 12873547_1095954790465483_1380145904_o%11/12
  • 12896473_1095954883798807_1665466460_o%12/12
  1/12
  12873642_1095954907132138_214183749_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 371
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liceu Artistik
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Themistokli Germenji
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  1 300 €
 • Detajet e prones

  Apartament me qira 120m2. I Arreduar me shume klas , te krijon nje qetesi dhe harmoni te vecante ne te jetuar. I organizuar ne dhome ndjenje +gatim+ dhome matrimoniale ne te njejten zone , dhe 1 dhome gjumi +studio, ballkon , 2 banjo. I arreduar me nje shije te vecant dhe i kuruar ne cdo detaj. I pershtatshem per 1-3 persona. Parking nentokesor personal. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te. Zone me e preferuar per perfaqesite e huaja. Facilitetet : mobilim ,ashensor , parking , internet, supermarket,etj. Ju lutem mos hezitoni te na kontaktoni.
  English Version
  Apartament for rent. Fully extra- furnished. Very secure area with full of EU comission offices in nearby. Please contact for any interest.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta