Ju jeni vizitori 4694129

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me Qera Vile ne Selite
 • col 070
  Full Screen
  • col 070%1/31
  • col 003%2/31
  • col 004%3/31
  • col 006%4/31
  • col 008%5/31
  • col 010%6/31
  • col 011%7/31
  • col 013%8/31
  • col 012%9/31
  • col 014%10/31
  • col 017%11/31
  • col 016%12/31
  • col 018%13/31
  • col 020%14/31
  • col 023%15/31
  • col 024%16/31
  • col 026%17/31
  • col 029%18/31
  • col 033%19/31
  • col 032%20/31
  • col 036%21/31
  • col 040%22/31
  • col 047%23/31
  • col 049%24/31
  • col 050%25/31
  • col 051%26/31
  • col 061%27/31
  • col 057%28/31
  • col 062%29/31
  • col 066%30/31
  • col 068%31/31
  1/31
  col 070
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 434
  • Dhomat gjumi: 5 Dhomat gjumi + 3 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 360 m²
  • Mbulim zone: 460 m²
  • Zone toke: 450 m²
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ne zonen e Vilave selite jepet me qera vile 3 kateshe.Kati i pare organizuar ne dhome ndenjie,kuzhine dhe tualet.Kati i dyte organizuar ne 3 dhoma gjumi ,2 tualete.Kati i trete papafingo plus tarrace 100m2.Kati -1 organizuar ne post parkimi dhe dhome larje-tharrje.Ne cmimi perfshihen 5 poste parkimi
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 4
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 5
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 460.00 m²
   • Zone toke 450.00 m²
   • Zone interneti 360.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Arlinda Kora
  Telefone: 0355694050076
  email: a.kora@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta