Ju jeni vizitori 4589337

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1 Tek Pazari Ri
 • 13340612_1143774199016875_1432124710_o
  Full Screen
  • 13340612_1143774199016875_1432124710_o%1/8
  • 13321301_1143774219016873_1219609259_o%2/8
  • 13313651_1143774202350208_1224016341_o%3/8
  • 13321235_1143774255683536_747496700_o%4/8
  • 13321078_1143774275683534_1419934385_o%5/8
  • 13334711_1143774229016872_291854597_o%6/8
  • 13340632_1143774235683538_179470844_o%7/8
  • 13321195_1143774222350206_1388646579_o%8/8
  1/8
  13340612_1143774199016875_1432124710_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 522
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Pazari I ri
  • zone: - - -
  • Adresa: Pazari Ri, Rr. Tefta Tashko.
  • Mbulim zone: 110 m²
   • per shitje 175 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 tek pazari ri. I organizuar ne dhome ndenje te madhe +gatim , 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ballkon. Prona ka planimetri te rregullt , orientim nga jugu, ne katet e larta , me pamje te shkelqyer dhe shfrytezim optimal te cdo hapesire. Ne prone jane kryer punime ekstra, persa i perket dyerve te brendshme, dritareve dopiaxham , dy banjot. Apartamenti perfshin 2 poste parking nentokesor. Pallati eshte i ri, ka 2 vite i banueshem, eshte ne pritje te Hipotekimit. Nderkohe bleresi pajiset me kontrate te rregullt porosie. Cmimi eshte i diskutueshem ne varesi te zgjedhjes se garazheve. Ju ftoj te zgjidhni te jetoni ne zone te qete rezidenciale, prane qendres dhe ne komunitet elitare. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 2
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %