Ju jeni vizitori 4653928

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1+2 tualete tek Misto Mame
 • 10009.JPG
  Full Screen
  • 10009.JPG%1/1
  1/1
  10009.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 57
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: nen ndertim
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Misto Mame
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Misto Mame"
  • Zona e brendshme: 86 m²
  • Mbulim zone: 99,30 m²
   • per shitje 42 000 €
 • Detajet e prones

  Apartament 2+1 per shitje tek Misto Mame, ne nje pallat ne ndertim e siper i cili perfundon ne fund te vitit. Me siperfaqje totale prej 99.3 m2, organizohet me dhome ndenje, dy dhoma gjumi, dy tuatele, korridor, dy ballkone. Ndodhet ne katin e 6-te me orientim nga lindja. Javet dhe muajt ne vijim ju jepet mundesia qe te beni porosi per ndryshimet qe deshironi. Per me teper informacion mos hezitoni te na telefononi!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 99.30 m²
   • Zone interneti 86.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Edjola Shenaj
  Telefone: 00355694050073
  email: edjola.shenaj@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %