Ju jeni vizitori 4675249

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 1+1 Unaza e Re
 • WhatsApp-Image-20160620 (8)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160620 (8)%1/7
  • WhatsApp-Image-20160620 (9)%2/7
  • WhatsApp-Image-20160620 (2)%3/7
  • WhatsApp-Image-20160620%4/7
  • WhatsApp-Image-20160620 (7)%5/7
  • kati i 8%6/7
  • WhatsApp-Image-20160620 (1)%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160620 (8)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 64
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr Teodor Keko
  • Zona e brendshme: 68,50 m²
  • Mbulim zone: 88 m²
   • per shitje 43 500 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 1+1 ne zonen e Unazes se Re.Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri.Disponon kontrate porosie.Organizimi:Sallon ndenje me siperfaqe te konsiderueshme si dhe ndricim natyral,dhome gjumi dhe nje tualet.Orjentimi Perendim.Per nje vizite ne prone lutem te me kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 88.00 m²
   • Zone interneti 68.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %