Ju jeni vizitori 4588218

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Dyqan per Qera
 • IMG_8091.JPG
  Full Screen
  • IMG_8091.JPG%1/4
  • IMG_8092.JPG%2/4
  • IMG_8089.JPG%3/4
  • IMG_8090.JPG%4/4
  1/4
  IMG_8091.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ENT 106
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Blloku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Adon Zako Cajupi
  • Zona e brendshme: 50 m²
  • Zone toke: 50 m²
   • Per qira  250 €
 • Detajet e prones

  Dyqan per Qera tek ish-Blloku. Dyqani ndodhet ne katin e pare buze rruge. Mund te perdoret per shume aktivitete te ndryshme si studio noterie, agjensi turistike, parakeri, dhe per cdo lloj aktiviteti qe mund tju nevojitet ne kete zone. Per me shume info. na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 50.00 m²
   • Zone interneti 50.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erald Duka
  Telefone: 0698763344
  email: enternal@century21albania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Enternal
  Telefone: +355696568966
  email: enternal@century21albania.com
 • Harta