Ju jeni vizitori 4675214

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament luksoz ne qender
 • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd99
  Full Screen
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd99%1/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9b%2/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9a%3/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9c%4/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bda2%5/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bda3%6/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9d%7/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9e%8/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd9f%9/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bda0%10/11
  • ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bda1%11/11
  1/11
  ID2a255600-0000-0500-0000-000002b9bd99
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 243
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga e barrikadave
  • Zona e brendshme: 78 m²
  • Mbulim zone: 78 m²
   • per shitje 125 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament tek 9 katshet i rikonstruktuar plotesisht. Perbehet nga 2 dhoma, sallon, kuzhine dhe 2 tualete. Ka drejtimin L-J-P. Ka nje pamje clodhese dhe ndodhet ne nje zone shume te mire rezidenciale. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 78.00 m²
   • Zone interneti 78.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %