Ju jeni vizitori 4573482

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje 3+1
 • 2016-06-20-13-29-11-839
  Full Screen
  • 2016-06-20-13-29-11-839%1/6
  • 2016-06-20-13-24-39-151%2/6
  • 2016-06-20-13-28-36-774%3/6
  • 2016-06-20-13-27-02-192%4/6
  • 2016-06-20-13-27-35-572%5/6
  • 2016-06-20-13-25-50-399%6/6
  1/6
  2016-06-20-13-29-11-839
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 37
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Don Bosko
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Don Bosko
  • Zona e brendshme: 124 m²
  • Mbulim zone: 124 m²
   • per shitje 900 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i organizuar ne 3 dhome gjumi, 1 dhome ndenje, 2 tualete dhe 1 ballkon.
  Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri ne nje nga komplekset me te mira te Don Boskos.
  Ka orientim nga perendimi.
  Eshte me dokumenta te rregullta pronesie.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 9
  • Siperfaqet
   • planimetria 124.00 m²
   • Zone interneti 124.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Malvina Kajo
  Telefone: +355697076125
  email: m.kajo@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %