Ju jeni vizitori 4206455

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet Me Qira Zyra,tek Torre Drin!
 • IMG_2986.JPG
  Full Screen
  • IMG_2986.JPG%1/7
  • IMG_2982.JPG%2/7
  • IMG_2979.JPG%3/7
  • IMG_2978.JPG%4/7
  • IMG_2977.JPG%5/7
  • IMG_2984.JPG%6/7
  • IMG_2981.JPG%7/7
  1/7
  IMG_2986.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 292
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Abdi Toptani"
  • Zona e brendshme: 34 m²
   • Per qira  300 €
 • Detajet e prones

  Ambjenti per zyra ndodhet ne katin e dyte te qendres tregtare.Organizohet ne 2 dhoma te mobiluara me kondicioner.Zyra ndodhet ne nje ambjent mjaft te qete dhe bashkekohor.Ju lutem per nje vizite ne prone te na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 34.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Karmela Halitaj
  Telefone: 0694050034
  email: k.halitaj@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta