Ju jeni vizitori 4678092

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje Unaza e Re
 • 20160620_113750
  Full Screen
  • 20160620_113750%1/5
  • 20160620_113733%2/5
  • 20160620_113836%3/5
  • 20160620_113538%4/5
  • 20160620_113609%5/5
  1/5
  20160620_113750
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: Ring 68
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Unaza e re
  • zone: - - -
  • Adresa: Unaza e Re
  • Zona e brendshme: 98,70 m²
  • Mbulim zone: 110,50 m²
   • per shitje 60 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament 2+1 ne zonen e Unazes se Re,ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me pamje nga Jug-Lindja.Apartamenti ka hapesira te mjaftueshme si dhe dy tualete.pallati eshte i banueshem dhe hipotekimi eshte vetem ceshtje procedurash.Per me shume informacion ju lutem kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 110.50 m²
   • Zone interneti 98.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Betim Bega
  Telefone: 00355694050070
  email: betim.bega@c21ring.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Ring
  email: info@c21ring.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %