Ju jeni vizitori 4636887

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Laprak
 • 20160603_151954
  Full Screen
  • 20160603_151954%1/5
  • 20160603_151851%2/5
  • 20160603_151916%3/5
  • 20160603_151935%4/5
  • 20160603_152013%5/5
  1/5
  20160603_151954
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 247
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Ganimete Trebeshi"
  • Zona e brendshme: 230 m²
  • Zone toke: 260 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet nje vile ne Laprak 150000 euro i diskutueshem, me nje siperfaqe totale 260 m² bashke me truallin dhe me nje ndertim 2 kate + papafingo 238 m²,kati I 90 m² kati II 92 m² dhe papafingo 56 m².Vila organizohet ne 1 sallon 2 dhoma gjumi dhe nje tualet per secilin kat.Ka nje oborr te mirembajtur me gjelbrim te bollshem dhe vila ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe shum te mire te Tiranes. Eshte e pajisur me dokumenta te rregullta pronesie. Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 260.00 m²
   • Zone interneti 230.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %