Ju jeni vizitori 4593864

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Vile me qira.
 • 12607233_10205754572079563_47536121_n
  Full Screen
  • 12607233_10205754572079563_47536121_n%1/13
  • 12584053_10205754573599601_1435344951_n%2/13
  • 12607261_10205754600400271_1265747934_n%3/13
  • 12583619_10205754574039612_1996754647_n%4/13
  • 12606811_10205754598880233_1591938847_n%5/13
  • 12575836_10205754572279568_395947243_n%6/13
  • 12575906_10205754571959560_315901279_n%7/13
  • 12576240_10205754573799606_963710845_n%8/13
  • 12606857_10205754573879608_472694738_n%9/13
  • 12606908_10205754574319619_119195642_n%10/13
  • 12571233_10205754572959585_1368275420_n%11/13
  • 12575839_10205754572879583_1375356923_n%12/13
  • 12576362_10205754572399571_372411224_n%13/13
  1/13
  12607233_10205754572079563_47536121_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 400
  • Dhomat gjumi: 4 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Selite
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 180 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • Per qira  1 200 €
 • Detajet e prones

  Vila eshte ndertuar sipas stilit arkitekturor anglez me 2 kate+1 papafingo+1 garazhd.
  Kati 1-re i banimit eshte i organizuar ne 1dhome gjumi , dhome ndenje dhe 1 tualet.
  Kati 2-te i banimit eshte i organizuar ne 3 dhoma gjumi dhe 2 tualete .
  Mobilimi eshte i pjesshem .
  Cdo dhome eshte e shtruar me parket druri te dyfishte, dritaret jane me xham te blinduar per faktin se banori i meparshem ka qene punonjes i ambasades amerikane
  Papafingo eshte e veshur me termoizolues dhe parket druri .
  Garazhdi ka 4 vende parkimi.
  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni,
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 4
  • Perreth
   • zona jeshile
  • Siperfaqet
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 180.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 4
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta