Ju jeni vizitori 4170910

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, Apartament 2+1, Ali Dem
 • DSC_7027.JPG
  Full Screen
  • DSC_7027.JPG%1/7
  • DSC_7030.JPG%2/7
  • DSC_7028.JPG%3/7
  • DSC_7032.JPG%4/7
  • DSC_7036.JPG%5/7
  • DSC_7031.JPG%6/7
  • DSC_7046.JPG%7/7
  1/7
  DSC_7027.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 428
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 92 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
  • Zone toke: 92 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 85 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament i organizaur ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, koridor, 2 tualete dhe 2 ballkone pozicionuar ne katin e trete
  Eshte i pa banuar me pare dhe i pajisur me certefikate pronesie.
  Orientimi veri-lindje.
  Ndodhet ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit, me administrim shume te rregullt.
  Ju ftojme ta vizitojme sebashku.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 3
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone toke 92.00 m²
   • Zone interneti 92.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %