Ju jeni vizitori 4156546

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » JEPET AMBIENT ME QIRA PËR BANKË TEK "BËRRYLI"
 • Capture 1 Bank.PNG
  Full Screen
  • Capture 1 Bank.PNG%1/3
  • Capture 2 Bank.PNG%2/3
  • Capture 3 Bank.PNG%3/3
  1/3
  Capture 1 Bank.PNG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 196
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Berryli
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga "Kont Leopold Bertol"
  • Zona e brendshme: 118,10 m²
  • Mbulim zone: 269,10 m²
   • Per qira  2 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet ambient komercial tek Brryli me qira, vetëm për bankë. Ambienti ndodhet në katin e parë të një pallati, pranë kryqëzimit kryesor, buzë rrugës kryesore 'Kont Leopold Bertol'. Sipërfaqja e brendshme është 118.1 m2 , e organizuar në 3 dhoma kryesore dhe 2 të tjera me funksione të ndryshme. Gjithashtu ka 3 tualete. Dhomat komunikojnë më njëra-tjetrën. Përreth ka një verandë me një sipërfaqe 151 m2. Duke qenë në një nga zonat më të populluara dhe frekuentuara të Tiranës, në një pozicion të përshtatshëm, të jep mundësi të artë për një biznes/institucion financiar me një nga degët e tij. Ka pranë të gjitha facilitetet e nevojshme.
  Për një vizitë në pronë, jeni të lutur të na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • Ambjente comerciale
   • Prone rurale
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Security
   • Video vezhgimi
  • Ekip
   • Ajer I kondicionuar
   • Alarm
   • wi-fi
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 1
  • Qellimi
   • comerciale
  • Siperfaqet
   • planimetria 269.10 m²
   • Zone interneti 118.10 m²
  • sherbimet
   • elektricitet
   • Akses interneti
   • uje
  • Infrastrukture
   • Aneks
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Thoma Lango
  Agent
  Telefone: +355662041177 / +355695534690
  email: th.lango@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta