Ju jeni vizitori 4695464

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Post parkimi per shitje me cmim okazion
 • parkim
  Full Screen
  • parkim%1/2
  • parkim %2/2
  1/2
  parkim
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: BOT 537
  • Tipi i prones: vend parkimi
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: St.Qemal Stafa
  • zone: - - -
  • Adresa: Pallati "Ambasador 2"
  • Zona e brendshme: 14 m²
  • Mbulim zone: 14 m²
   • per shitje 19 000 €
 • Detajet e prones

  Okazion! Shitet post parkimi ne katin -1 te pallati 'Ambasador 2'. Posti ka siperfaqje 14m2 dhe eshte i pajisur me certifikate pronesie. Per me shume informacion ju ftojme per nje vizite ne prone.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme -1
  • Siperfaqet
   • planimetria 14.00 m²
   • Zone interneti 14.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Alba Toska
  Telefone: 0694050053 / 00355694050053
  email: a.toska@c21.botaniku.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Botaniku
  Telefone: +355 42484353
  email: info@c21.botaniku.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %