Ju jeni vizitori 4615436

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent komercial te gjimnazi Partizani
 • fasada e pallatit
  Full Screen
  • fasada e pallatit%1/2
  • planimetri%2/2
  1/2
  fasada e pallatit
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 406
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Shkolla e Kuqe
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga 4 Deshmoret
  • Zona e brendshme: 32 m²
  • Mbulim zone: 52 m²
  • viti I konstruktimit: 2016
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  360 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën 4 Dëshmorët në një pallat të ri (përfundon në Shtator 2016 plotësisht) jepet me qera ambjent komercial i papërdorur më parë.
  Prona ka një sipërfaqe prej 32 m2 dhe disponon edhe garazh. Garazhi ka lidhje direkte me ambjentin.
  Lartësia prej rreth 5 metra e ambjentit e bën shumë të përshtatshme edhe për kthimin në duplex të sipërfaqes së brendëshme.
  Afërsia me çdo facilitet publik dhe privat, afërsia me një sërë institucionesh dhe vendndodhja në plan të parë me rrugën kryesore e bëjnë një mundësi shumë të mirë për një mori aktivitetesh.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje
   • Supermarkete
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 52.00 m²
   • Zone interneti 32.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta