Ju jeni vizitori 4124774

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet, vila ne Sauk
Ekskluzive
 • WhatsApp-Image-20160623 (8)
  Full Screen
  • WhatsApp-Image-20160623 (8)%1/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (1)%2/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (4)%3/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (9)%4/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (10)%5/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (14)%6/7
  • WhatsApp-Image-20160623 (16)%7/7
  1/7
  WhatsApp-Image-20160623 (8)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: ADV 42
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Sauk
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Viktoria, Sauk
  • Zona e brendshme: 680 m²
  • Mbulim zone: 680 m²
  • Zone toke: 1.000 m²
   • per shitje 240 000 €
 • Detajet e prones

  Prona perbehet nga 500m2 toke/are dhe 500m2 toke/truall mbi te cilin eshte ndertuar vile 4 kateshe me siperfaqe totale 680m2 (ndertim karabina).
  Kati i pare : magazine.
  Kati i dyte : i organiuar ne 2 dhoma gjumi, sallon i madh, 1 tualet, korridor dhe ballkon me pamje nga lindja (te njejtin organizim ka edhe kati i trete dhe i katert).
  Ndodhet ne nje zone shume te qete kodrinore, me pamje tejet mbreselenese.
  Prona eshte e pajisuar me dokumentacion te rregullt.
  Per nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.

 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 3
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 6
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 680.00 m²
   • Zone toke 1000.00 m²
   • Zone interneti 680.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %