Ju jeni vizitori 4592624

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qira ne Rrugen e Kavajes
 • a7
  Full Screen
  • a7%1/11
  • a6%2/11
  • holli%3/11
  • 20160523_180923-resized-1920%4/11
  • 20160624_101440%5/11
  • 20160624_101423 (1)%6/11
  • 20160523_180838-resized-1920%7/11
  • 20160523_180828-resized-1920%8/11
  • 20160624_101407%9/11
  • %10/11
  • 12788447_1273613859322660_2099932074_o%11/11
  1/11
  a7
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 296
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rruga e Kavajes
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Kavajes
  • Zona e brendshme: 82 m²
  • Mbulim zone: 90 m²
   • Per qira  350 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament tek Rruga e Kavajes, tek Kompleksi 'Delijorgji'.
  Apartament 2+1, 90 m2, kati 7, orientim Lindje.
  Apartamentet eshte bosh i sapo perfunduara, shtruar me parket dhe me sistem qendror ngrohje/ftohje.
  Per me teper jeni te ftuar per nje vizite
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 7
  • Siperfaqet
   • planimetria 90.00 m²
   • Zone interneti 82.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta