Ju jeni vizitori 4678042

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet biznes Call Center
 • salla 1 cc
  Full Screen
  • salla 1 cc%1/4
  • back off png%2/4
  • salla 3 png%3/4
  • reception 1 png%4/4
  1/4
  salla 1 cc
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 254
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga e Elbasanit
  • Zona e brendshme: 70 m²
  • Mbulim zone: 70 m²
   • per shitje 7 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet biznes i ngritur Call Center ne nje nga rruget kryesore te qytetit, perkatesishte ne rrugen e Elbasanit. Ambjenti pozicionohet ne nje pallat te ri afer me Ambasaden Amerikane dhe eshte strukturuar ne: 1 recepsion, 2 salla operative, 1 back office, 1 tualet dhe 2 ballkone. Pallati eshte me ashensor, cdo hapesire ka kondicionere dhe ka mundesi parkimi me pagese ne zone. Nje nga sallat operative ka kapacitet per 10 operatore dhe salla tjeter per 25 operatore te tjere. telefononi per nje vizite ne prone
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zona e nates 4.00 m2
   • interier I dhomes 3.00 m2
   • Zona tualetit 1.00 m2
   • planimetria 70.00 m²
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %