Ju jeni vizitori 4638774

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament 2+1
 • 13493417_297131280625357_1403639771_o
  Full Screen
  • 13493417_297131280625357_1403639771_o%1/16
  • 13493148_297131193958699_897536303_o%2/16
  • 13493238_297131703958648_213058083_o%3/16
  • 13493148_297131193958699_897536303_o (1)%4/16
  • 13493516_297131123958706_709054893_o%5/16
  • 13493593_297131213958697_1788706071_o%6/16
  • 13493618_297131710625314_1754044956_o%7/16
  • 13493627_297131720625313_1115050447_o%8/16
  • 13499737_297131333958685_1563522151_o%9/16
  • 13499820_297131303958688_218002496_o%10/16
  • 13499903_297131187292033_1351650765_o%11/16
  • 13509408_297131317292020_1444558745_o%12/16
  • 13509500_297131220625363_367737778_o%13/16
  • 13517962_297131307292021_48731087_o%14/16
  • 13518248_297131740625311_549776543_o%15/16
  • 13518156_297131263958692_838387210_o%16/16
  1/16
  13493417_297131280625357_1403639771_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 256
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 150 000 €
   • Per qira  80 €
 • Detajet e prones

  Shitet ose jepet me qera sezonale apartament 2+1 ne vijen e pare te detit.
  Apartamenti ka pamje te plote nga deti dhe qyteti i sarandes.
  Ka nje hapesire prej 80 m2 dhe perbehet prej dy dhomash gjumi,nje sallon me guzhine te perbashket plus nje tualet dhe nje ballkon te madh i cili ka nje pamje panoramike.
  Apartamenti eshte i pozicionuar ne nje objekt te ndertuar vitet e fundit pran hotel Butrintit.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %