Ju jeni vizitori 4614549

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament me qera sezonale
 • 13499466_297130903958728_2021348585_o
  Full Screen
  • 13499466_297130903958728_2021348585_o%1/16
  • 13499612_297130797292072_1793241403_o%2/16
  • 13493659_297130710625414_684634426_o%3/16
  • 13493661_297130857292066_1702153333_o%4/16
  • 13518064_297130923958726_1016342611_o%5/16
  • 13499930_297130863958732_1630309875_o%6/16
  • 13518103_297130873958731_1560303629_o%7/16
  • 13509404_297131147292037_485427531_o%8/16
  • 13518041_297130810625404_1001669430_o%9/16
  • 13517768_297130960625389_519714412_o%10/16
  • 13517977_297130933958725_2123676931_o%11/16
  • 13518030_297130953958723_956591887_o%12/16
  • 13518057_297130763958742_1206124394_o%13/16
  • 13530726_297130703958748_1847994155_n (1)%14/16
  • 13530726_297130703958748_1847994155_n%15/16
  • 13524214_297130803958738_1953907103_o%16/16
  1/16
  13499466_297130903958728_2021348585_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PORTO 257
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Sarandë
  • Qark ose prefekture: Sarandë
  • Qytet: Sarandë
  • zone: - - -
  • Mbulim zone: 82 m²
   • Per qira  80 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera apartament 1+1 ne vijen e pare te detit.
  Apartamenti ndodhet me Orange club 30 metra nga detit.
  Eshte 82 m2 dhe perbehet prej nje dhome gjumi nje sallon me guzhin te perbashket ,tualet plus nje ballkon i cili ka nje pamje te plot nga deti dhe nga Rruga kryesore Butrinti.

  Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 82.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Suzana Hasalamaj
  Telefone: +355694050025
  email: suzana.hasalamaj@c21portoedda.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Porto Edda
  email: info@c21portoedda.al
 • Harta