Ju jeni vizitori 4588263

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Vile 3-katëshe + truall.
 • IMG_20160622_195815
  Full Screen
  • IMG_20160622_195815%1/12
  • IMG_20160622_195807%2/12
  • IMG_20160622_195810%3/12
  • IMG_20160622_195819%4/12
  • IMG_20160622_195945%5/12
  • IMG_20160622_200054%6/12
  • IMG_20160622_200107%7/12
  • IMG_20160622_200057%8/12
  • IMG_20160622_200112%9/12
  • IMG_20160622_200110%10/12
  • IMG_20160622_200126%11/12
  • IMG_20160622_200129%12/12
  1/12
  IMG_20160622_195815
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 407
  • Dhomat gjumi: 6 Dhomat gjumi + 2 Dhomat e brendshme
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Oxhaku
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Hysen Xhura
  • Zona e brendshme: 352,20 m²
  • Mbulim zone: 486,80 m²
  • Zone toke: 252 m²
   • per shitje 310 000 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Hysen Xhura, pranë shkollës Gjon Buzuku shitet vilë 3-katëshe sëbashku me truallin.
  Vila ka oborr rreth 135 metër katror me pemë dhe vend-parkimi për 4 makina.
  Prona përbëhet nga 3 kate ku kati i parë ka një korridor dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie, një ambjent gatimi të veçuar dhe një tualet; kati i dytë përbëhet nga një korridor, dy dhoma gjumi, një sallon ndenjie, një ambjent gatimi të veçuar, një tualet dhe një ballkon; kati i tretë në formë papafingo përbëhet nga një korridor, dy dhoma gjumi të gjera dhe një ballkon.
  Avantazhet e kësaj prone lidhen me faktin se ka oriantim tërësisht nga Jugu dhe Perëndimi, ndodhet në një zonë me infrastrukturë plotësisht të përfunduar, ndodhet në kënd dhe pranë të gjitha faciliteteve publike dhe private.
  Si ndërtesa ashtu edhe trualli disponojnë çertifikatë pronësie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • ballkone 2
   • Tualete 2
   • Korridor 3
   • Dhoma e ngrenjes 2
   • Dhoma ndenje 2
   • te gjitha dhomat 6
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 2
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • Stacion gazi
   • gjimnaz
   • spital
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore jug/perendim
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shume mrie
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • planimetria 486.80 m²
   • Zone toke 252.00 m²
   • Zone interneti 352.20 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %