Ju jeni vizitori 4572804

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vile ne Fushe-Kruje
 • 13461249_10209770150797355_196982635_o
  Full Screen
  • 13461249_10209770150797355_196982635_o%1/11
  • 13441807_10209770149597325_232915720_o%2/11
  • 13445864_10209770150037336_1852849102_o%3/11
  • 13445879_10209770151477372_1257347390_o%4/11
  • 13441876_10209770148037286_95940080_o%5/11
  • 13445903_10209770151957384_1726291932_o%6/11
  • 13441871_10209770149277317_125817959_o%7/11
  • 13446219_10209770151317368_771229722_o%8/11
  • 13445906_10209770144197190_647676689_o (1)%9/11
  • 13453273_10209770151717378_2120536429_o%10/11
  • 13467532_10209770150997360_1788240100_o%11/11
  1/11
  13461249_10209770150797355_196982635_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 246
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Krujë
  • Qark ose prefekture: Fushë-Krujë
  • Qytet: Fushë-Krujë
  • zone: - - -
  • Adresa: Arramaras
  • Zone toke: 3.330 m²
   • per shitje 130 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile 1 kateshe ne Fushe-Kruje me siperfaqe 100 metra dhe truall 3330. Banesa eshte e rikonstruktuar. ka uje e drita 24 ore si dhe truall me vreshte e ullinje. Per me shume detaje jeni te lutur te na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 3330.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rebjona Pjetri
  Pozicioni Ekspert Imobiliar
  Telefone: +355692070090
  email: r.pjetri@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %