Ju jeni vizitori 4636716

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Zyra per qira tek Ring Center
 • Full Screen
  • %1/10
  • %2/10
  • %3/10
  • %4/10
  • %5/10
  • %6/10
  • %7/10
  • %8/10
  • %9/10
  • planimetria%10/10
  1/10
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 297
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Zogu I Zi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Muhamed Gjollesha
  • Zona e brendshme: 130 m²
  • Mbulim zone: 146 m²
   • Per qira  950 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira zyra me qira tek Ring Center. Me nje siperfaqje te brendshme prej 131m2 organizohet ne 4 ambiente pune, korridor, 2 tualete, depo dhe ballkon. Ambienti eshte i sapo perfunduar, i lyer, shtruar dhe sistem qendror ngrohje/ftohje. Ndodhet ne katin e 6 me orientim lindje. Per me teper ju ftojme per nje vizite!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 146.00 m²
   • Zone interneti 130.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta