Ju jeni vizitori 4182585

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambjent per qira prane Nobis
 • 20160610_100731
  Full Screen
  • 20160610_100731%1/6
  • 20160610_100937%2/6
  • 20160610_100854%3/6
  • 20160610_100809%4/6
  • 20160610_101002%5/6
  • 20160610_100759%6/6
  1/6
  20160610_100731
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 299
  • Tipi i prones: Materiale per zyre
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Sami Frasheri
  • Zona e brendshme: 110 m²
  • Mbulim zone: 119 m²
   • per shitje Cmimet
   • Per qira  Cmimet
 • Detajet e prones

  Ambjent per qira prane Nobis, ne katin e 7 te nderteses me ashensor , bosh, me 2 tualete, me guzhine te montuar me vete, 4 hapesira.
  Lehtesisht i gjetshem dhe i aksesueshem. siperfaqe 110 metra 2
  Per me teper informacion me kontaktoni
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 6
  • Siperfaqet
   • planimetria 119.00 m²
   • Zone interneti 110.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %