Ju jeni vizitori 4588286

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 i mobiluar te blloku Vasil Shanto
 • sallon (1)
  Full Screen
  • sallon (1)%1/28
  • ambjent gatim ngrenie (3)%2/28
  • ambjent gatim ngrenie (1)%3/28
  • ambjenti gatimit (1)%4/28
  • ambjenti gatimit (2)%5/28
  • ambjent gatim ngrenie (2)%6/28
  • dhoma 1 (2)%7/28
  • dhoma 1 (3)%8/28
  • dhoma 1 (5)%9/28
  • dhoma 1 (4)%10/28
  • dhoma 1 (6)%11/28
  • dhoma 2 (1)%12/28
  • dhoma 2 (2)%13/28
  • dhoma 2 (3)%14/28
  • dhoma 2 (4)%15/28
  • dhoma 2 (6)%16/28
  • dhoma 2 (5)%17/28
  • korridor (2)%18/28
  • korridor (1)%19/28
  • pallati%20/28
  • pamje jashte%21/28
  • pamje jashte 2%22/28
  • sallon (2)%23/28
  • sallon (3)%24/28
  • sallon (4)%25/28
  • sallon (5)%26/28
  • tualet 1%27/28
  • sallon (6)%28/28
  1/28
  sallon (1)
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFI 408
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Vasil Shanto
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Irfan Tomini
  • Zona e brendshme: 122 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje 109 000 €
 • Detajet e prones

  Në rrugën Irfan Tomini shitet apartament 2+1 i mobiluar në gjendje shumë të mirë.
  Apartamenti ndodhet në pallat të ri me ashensor me çertifikatë pronësie.
  Ambjenti brenda përbëhet nga një korridor, një sallon ndenjie, një ambjent gatimi/ngrënie i veçuar, dy ballkone, dy dhoma gjumi dhe dy tualete.
  Dhomat e gjumit janë te shtruara me parket.
  Prona ndodhet në një zonë të qetë dhe shumë pranë me të gjitha facilitetet publike dhe private.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Banka
   • Kendi I lojerave per femije
   • Qendra e qytetit
   • rezidence e rrethuar
   • Ambjente comerciale
   • Stacion/zjarrfikes
   • zona jeshile
   • gjimnaz
   • autostrade
   • Market
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • qender tregtare
   • drejtimi I paneleve diellore lindje/jug/ perendim
   • Supermarkete
   • Pishine
   • Vend taksish
   • Pamje nga qyteti
  • ekstra
   • Kushte Shkelqyer
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 122.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gjergji Thanasi
  Telefone: +355699203067
  email: gjergji.thanasi@c21infinity.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Infinity
  Telefone: 00355 42343822
  email: info@c21infinity.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %