Ju jeni vizitori 4640376

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1 ne Fresk
 • 13510507_10206526851755986_28160370_n
  Full Screen
  • 13510507_10206526851755986_28160370_n%1/7
  • 13535951_10206526852115995_668245493_n%2/7
  • 13480264_10206526852035993_966896152_n%3/7
  • 13510507_10206526852155996_961565354_n%4/7
  • 13511452_10206526851635983_957315579_n%5/7
  • 13514503_10206526851395977_1726043539_n%6/7
  • 13536202_10206526851355976_1507723346_n%7/7
  1/7
  13510507_10206526851755986_28160370_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 334
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Fresku
  • zone: - - -
  • Adresa: Shato-Linze
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 11 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  220 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne Fresk, kati i parafundit i nje pallati te ri.
  Organizimi: 2 dhoma gjimi, 1 kuzhine, 2 tualete dhe nje ballkon.
  Apartamenti eshte i pabanuar me pare. Gjithashtu me nje pamje fantastike.
  Ju ftojme te na kontakoni.

  Faleminderit
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 11.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Enxhi Rustemi
  Telefone: +355672030829
  email: info@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta