Ju jeni vizitori 4149901

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira ambjent komercial
 • 13517779_618990861614823_1476124184_o
  Full Screen
  • 13517779_618990861614823_1476124184_o%1/6
  • 13493630_618990808281495_143732970_o%2/6
  • 13487422_618990838281492_1736278189_n%3/6
  • 13467278_618990858281490_102246863_o%4/6
  • 13467745_618990828281493_775080531_o%5/6
  • 13487579_618990818281494_1132518341_n%6/6
  1/6
  13517779_618990861614823_1476124184_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: EL 332
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Bardhok Biba
  • Zona e brendshme: 115 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • Per qira  1 500 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira ambjent komercial ne qender te Tiranes, mbrapa 15 katshit, me nje siperfaqe prej 115 m2, i ndare ne 2 ambjente (duplex), me dy tualete, sistem ngrohje ftohje dhe aspirim, si dhe me vetrate xhami nga rruga kryesore. Avantazhi i saj me i madh eshte ndertimi i unazes se vogel e cila kalon shume prane ambjentit.
  E pershtatshme per cdo lloj biznesi.
  Ju ftojme te na kontaktoni.
  Faleminderit


 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 115.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Esad Hysaj
  Telefone: +355672030827
  email: esad.hysaj@c21elite.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Elite
  Telefone: 00355 42236595
  email: info@c21elite.al
 • Harta