Ju jeni vizitori 4589340

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament ne shitje
 • IMG_20151215_114707
  Full Screen
  • IMG_20151215_114707%1/10
  • IMG_20151215_115214%2/10
  • IMG_20151215_115157%3/10
  • IMG_20151215_115252%4/10
  • IMG_20151215_114900%5/10
  • IMG_20151215_114920%6/10
  • IMG_20151215_115037%7/10
  • IMG_20151215_115127%8/10
  • IMG_20151215_115009%9/10
  • IMG_20151215_115117%10/10
  1/10
  IMG_20151215_114707
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 65
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 70 m²
   • per shitje 98 000 €
 • Detajet e prones

  Jepet per shitje apartament ne Rr. Myslym Shyri, ne kat te 10, te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 70m2 dhe eshte i mobiluar kendeshem dhe mjaft komod. Ai eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 living room, dhe 1 tualet. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • autostrade
   • farmaci
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 70.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Altin Bacellari
  Telefone: 0694004126
  email: a.bacellari@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %