Ju jeni vizitori 4694091

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet vila 4-kateshe.
 • Vile ne Prush 1
  Full Screen
  • Vile ne Prush 1%1/2
  • Vile ne Prush 2%2/2
  1/2
  Vile ne Prush 1
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 416
  • Dhomat gjumi: 8 Dhomat gjumi
  • Tipi i prones: Vile
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kombinat
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 510 m²
  • Mbulim zone: 510 m²
  • Zone toke: 200 m²
   • per shitje 150 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet vile ne Prush, prane kombinatit 4 kate.

  Kati 1-re ka nje siperfaqe prej 115.4 m2 e pershtatshme per magazine, garazh makine, depo etj.
  Kati 2te ka nje siperfaqe prej 117.5 m2 e organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, koridor ,tualet me ajrim natyral.
  Kati 3-te ka nje siperfaqe prej 138.5 m2 e organizuar ne 5 dhoma gjumi, koridor dhe 2 tualete me ajrim natyral.
  Kati 4-te ka nje siperfaqe prej 138.5 m2 e organizuar ne 1 dhome gjumi, koridor, sallon ndenje i madh dhe verande rrethuese.

  Zona shum e qete , dhe me gjelberim.

  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 5
   • Dhoma ndenje 3
   • te gjitha dhomat 8
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 3
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • Verande
   • Transport publik
  • ekstra
   • Dysheme 4
  • Siperfaqet
   • planimetria 510.00 m²
   • Zone toke 200.00 m²
   • Zone interneti 510.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Gerhard Kreka
  Telefone: 0694004132 / +35542222404
  email: g.kreka@c21advantage.al
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %