Ju jeni vizitori 4573452

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » OKAZION,Apartament 2+1, perballe gjimnazit "Petro Nini Luarasi"
 • DSC_5230.JPG
  Full Screen
  • DSC_5230.JPG%1/8
  • DSC_5228.JPG%2/8
  • DSC_5227.JPG%3/8
  • DSC_5225.JPG%4/8
  • DSC_5235.JPG%5/8
  • DSC_5241.JPG%6/8
  • DSC_5245.JPG%7/8
  • DSC_5248.JPG%8/8
  1/8
  DSC_5230.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 412
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Petronini
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 83,20 m²
  • Mbulim zone: 92 m²
  • Zone toke: 92 m²
   • per shitje 90 000 €
 • Detajet e prones

  Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 3-te.
  I organizuar ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje, nje tualet dhe ballkon.
  Apartamenti eshte i orientuar nga lindja.
  Pallati eshte ndertuar ne vitin 2000, nje pallat shume cilesor, gjithashtu vendi i parkimit eshte gjithmone i sigurt.
  Apartamenti eshte i pajisur me certefikate pronesie.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 92.00 m²
   • Zone toke 92.00 m²
   • Zone interneti 83.20 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %