Ju jeni vizitori 4593763

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament 2+1, Yzberisht.
 • DSC_5708.JPG
  Full Screen
  • DSC_5708.JPG%1/5
  • DSC_5712.JPG%2/5
  • DSC_5704.JPG%3/5
  • DSC_5703.JPG%4/5
  • DSC_5696.JPG%5/5
  1/5
  DSC_5708.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: MB 413
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Yzberisht
  • zone: - - -
  • Zona e brendshme: 98 m²
  • Mbulim zone: 104 m²
  • Zone toke: 104 m²
  • Vleresim energjie: A+
   • per shitje Cmimet
 • Detajet e prones

  Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 8 katesh.
  I organizuar ne 2 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, kuzhine gatimi e vecuar dhe 2 tualete.
  Pallati ka nje ndertim shume cilesor.

  Per nje vizite ne prone ju lutemi na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 104.00 m²
   • Zone toke 104.00 m²
   • Zone interneti 98.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  Century 21 Advantage
  Telefone: +355 (4) 22 22 404
  email: info@c21advantage.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %