Ju jeni vizitori 4589302

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet apartament ne Myslym Shyri
 • 20160617_161031
  Full Screen
  • 20160617_161031%1/6
  • 20160617_161151%2/6
  • 20160617_161142%3/6
  • 20160617_160944%4/6
  • 20160617_161127%5/6
  • 20160617_160914%6/6
  1/6
  20160617_161031
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 261
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Myslym Shyri
  • zone: - - -
  • Adresa: rruga sulejman pitarka
  • Zona e brendshme: 75 m²
  • Mbulim zone: 80 m²
   • per shitje 73 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne nje zone mjaft te mire rezidenciale larg zhurmave te qytetit. Ambjenti perbehet nga 2 dhoma me dritare, 1 tualet dhe kuzhine me ballkon. Ka drejtim L-J-P. Shitet i mobiluar ose i pamobiluar. Per me shume informacione ose per nje vizite ne prone jeni te mirepritur ne zyren tone.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 80.00 m²
   • Zone interneti 75.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ilir Dyrmishi
  Telefone: 0692070025
  email: i.dyrmishi@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %