Ju jeni vizitori 4606731

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shiten apartamente ne Ali Dem
 • 20160602_162003
  Full Screen
  • 20160602_162003%1/15
  • 20160602_161956%2/15
  • 20160602_162429%3/15
  • 20160602_162737%4/15
  • 20160602_162014%5/15
  • 20160602_162019%6/15
  • 20160602_162042%7/15
  • 20160602_162032%8/15
  • 20160602_162442%9/15
  • 20160602_162447%10/15
  • 20160602_162508%11/15
  • 20160602_162705%12/15
  • 20160602_162713%13/15
  • 20160602_162725%14/15
  • 20160602_162737%15/15
  1/15
  20160602_162003
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 262
  • Dhomat gjumi: 1 Dhome gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Ali Demi
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr.Ali Demi,tirane
  • Zona e brendshme: 69 m²
  • Mbulim zone: 76,17 m²
   • per shitje 800 €
 • Detajet e prones

  Shiten apartamente ne Ali Dem pallat i ri.Apartamentet jane te organizuara ne 2+1 me sip 103.43 m² kati 5 dhe kati 6,1+1 me sip 76.17m² kati 4,si dhe 2+1 me sip 112.53 m² kati 2.Apartamentet jane ne proces legalizimi.Per me teper informacion na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
   • te gjitha dhomat 1
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 76.17 m²
   • Zone interneti 69.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Eda Koni
  email: e.koni@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %