Ju jeni vizitori 4214130

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qira apartament 2+1
 • 13410687_1358023054215073_1822993104_o
  Full Screen
  • 13410687_1358023054215073_1822993104_o%1/7
  • 13549239_1368492126501499_710322751_o%2/7
  • 13461236_1358023087548403_704907331_o%3/7
  • 13445909_1358023057548406_1229507319_o%4/7
  • 13444400_1358023084215070_1582720111_n%5/7
  • 13453900_1358023077548404_1051570527_n%6/7
  • 13453933_1358023024215076_955976473_n%7/7
  1/7
  13410687_1358023054215073_1822993104_o
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: INFO 307
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: 9 kateshet
  • zone: - - -
  • Adresa: Rruga Luigj Gurakuqi
  • Zona e brendshme: 104 m²
  • Mbulim zone: 115 m²
   • Per qira  600 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qira apartament 2+1 ne zonen e 9-Kateshve. Me nje siperfaqje te brendshme prej 104 m2 apartamenti organizohet ne sallon ndenje me kuzhine te ndare, dy dhoma gjumi, dy tualete, ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore. Ne cmimin e qirase perfshihet dhe 1 post parkimit. Per me teper ju ftojme per nje vizite ne kete apartament!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 115.00 m²
   • Zone interneti 104.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erti Memoçi
  Telefone: 0694050096
  email: e.memoci@c21.infoprona.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Info Prona
  email: info@c21.infoprona.al
 • Harta