Ju jeni vizitori 4697339

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Apartament per shitje ne Laprake
 • 20160629_100418
  Full Screen
  • 20160629_100418%1/12
  • 20160629_100321 - http://media.egorealestate-cdn.com/TEMPORARY/640x480/48fd5600-0000-0500-0000-000002c0e991Copy%2/12
  • 20160629_100343 - Copy%3/12
  • 20160629_100229 - Copy%4/12
  • 20160629_100357%5/12
  • 20160629_100218 - Copy%6/12
  • 20160629_100245 - Copy%7/12
  • 20160629_100302 - Copy%8/12
  • 20160629_100307 - Copy%9/12
  • 20160629_100321%10/12
  • 20160629_100207 - Copy%11/12
  • 20160629_100416%12/12
  1/12
  20160629_100418
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 395
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake
  • Zona e brendshme: 107 m²
  • Mbulim zone: 107 m²
   • per shitje 75 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet apartament ne Laprake i organizuar nga dhoma e ndenjes, kuzhina me vehte dy dhoma gjumi dy tualete dhe dy ballkone dhe nje depo.Pallati ku ndodhet apartamenti eshte i vecuar nga pallatet e tjera me porte hyrese duke e bere ate me te sigurt dhe oborri i tij eshte pershatur per parkim per banoret.Apartamenti disponon certifikate pronesie. Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 8
  • Siperfaqet
   • planimetria 107.00 m²
   • Zone interneti 107.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %