Ju jeni vizitori 4640137

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Ambient per shitje
 • 20160629_095735
  Full Screen
  • 20160629_095735%1/7
  • 20160629_095817%2/7
  • 20160629_095715%3/7
  • 20160629_095706%4/7
  • 20160629_095633%5/7
  • 20160629_095805%6/7
  • 20160629_095745%7/7
  1/7
  20160629_095735
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 396
  • Tipi i prones: Zyra/ptraktikantesh
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Laprake
  • zone: - - -
  • Adresa: Laprake
  • Zona e brendshme: 46,35 m²
  • Mbulim zone: 46,45 m²
   • per shitje 60 255 €
 • Detajet e prones

  Shitet ambient ne katin e dyte te nje ndertese buze rruges kryesore Dritan Hoxha me nje siperfaqe 46.35 m2 me certefikate pronesie. Ambienti perbehet nga dy dhoma te ndara me xhami por qe mund te pershtatet lehtesisht sipas kerkesave te klienti. Eshte e pershtatshme per zyra ose per kurse te ndryshme.Per me shume informacion dhe vizite ne prone ju lutem na kontaktoni.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Dhoma ndenje 1
  • Perreth
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • ekstra
   • Dysheme 2
  • Siperfaqet
   • planimetria 46.45 m²
   • Zone interneti 46.35 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Ervis Koci
  Agent
  Telefone: +355686045121
  email: erviskoci@c21prestigealbania.com
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %