Ju jeni vizitori 4606896

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet 2+1 tek Komuna e Parisit, Prane Kompleksit Dinamo
 • 13495215_1256002481078943_1065728709230844456_n
  Full Screen
  • 13495215_1256002481078943_1065728709230844456_n%1/2
  • 13567419_1256002544412270_5478469689104287564_n%2/2
  1/2
  13495215_1256002481078943_1065728709230844456_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 203
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Kopshti botanik/zoologjik
  • zone: - - -
  • Adresa: Komuna e Parisit, Prane Kopeshtit Botanik
  • Zona e brendshme: 91,70 m²
  • Mbulim zone: 105,40 m²
   • per shitje 110 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 prane Kopshtit Botanik. Kati i 3 Banimit. Ofron pamje nga Kopshti Botanik.

  Apartamenti ka ne perberje 2 dhoma, dhome ndejtje/guzhine, dy tualete (me dritare dhe aspirim), ballkon.

  Objekti eshte ne fazen perfundimtare te kolaudimit dhe Hipoteka del ne Shtator 2016.

  Objekti ndodhet shume afer Kompleksit Dinamo, Liqenit te Tiranes dhe Kopshtit Botanik.

  Per gjithe te interesuarit ne kete zone, mos nguroni te na kontaktoni per je vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 105.40 m²
   • Zone interneti 91.70 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %