Ju jeni vizitori 4678027

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet Apartament 2+1 tek Kompleksi Dinamo, Prane Liqenit te Tiranes
 • 13495137_1256001991078992_7216892426132450352_n
  Full Screen
  • 13495137_1256001991078992_7216892426132450352_n%1/8
  • 13501614_1256002131078978_3691117643416953417_n%2/8
  • 13510991_1256002197745638_5127015934981639533_n%3/8
  • 13516696_1256001667745691_8464104234642551901_n%4/8
  • 13557718_1256001807745677_4792513964119479994_n%5/8
  • 13508846_1256002017745656_2615956859697992172_n%6/8
  • 13516401_1256002414412283_8409755783729452469_n%7/8
  • 13438982_1256002464412278_8286357595173606048_n%8/8
  1/8
  13495137_1256001991078992_7216892426132450352_n
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: avenue 204
  • Dhomat gjumi: 2 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: Apartament
  • status: e re
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Liqeni I Tiranes
  • zone: - - -
  • Adresa:  Komuna e Parisit, Kompleksi Dinamo, Tirane
  • Zona e brendshme: 81,50 m²
  • Mbulim zone: 93,70 m²
   • per shitje 106 000 €
 • Detajet e prones

  Shitet Apartament 2+1 prane Kompleksit Dinamo dhe Liqenit te Tiranes.

  Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te banimit dhe shikon nga Kompleksi Dinamo.

  Ka ne perberje 2 dhoma, dhome ndejtje/guzhine, dy tualete (me dritare dhe aspirim), ballkon.

  Objekti eshe ne fazen perfundimtare dhe Hipoteka del ne Shtator 2016.

  Per gjithe te interesuarit ne Zonen e Liqenit Artificial, mos hezitoni te na kontaktoni per nje vizite ne prone!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • Dhoma ndenje 1
   • te gjitha dhomat 2
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • planimetria 93.70 m²
   • Zone interneti 81.50 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Polikseni Komino
  Telefone: 0662055566
  email: p.komino@c21avenue.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Avenue
  Telefone: +35542 21 21 21
  email: info@c21avenue.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %