Ju jeni vizitori 4573477

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shitet truall per ndertim ne Qender
Ekskluzive
 • Images
  Full Screen
  • Images%1/1
  1/1
  Images
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 273
  • Tipi i prones: Zone komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Zone toke: 1.685,70 m²
   • per shitje 2 260 000 €
 • Detajet e prones

  Ne nje nder zonat me te qeta te Tiranes, shitet truall i perbere nga 2 ngastra, perkatesiste, 72.7 m dhe 1612 m dhe ne total siperfaqe trualli 1685.7 metra. Ne hapesiren ne dispozicion, ndodhet dhe nje vilete e vogel me 3 kate dhe siperfaqe 126 metra, e cila eshte ndertuar nga arkitekt italian. Trualli shitet per ndertimin e 1 pallati me 9 kate, pasi ka lejen per ndertim. Trualli eshte ne rruge kyesore dhe shitet ne total pa ndarje ngastrash.
 • Te paraqitura

  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Verande
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone toke 1685.70 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Rovena Hodri Koçi
  Telefone: +355682034340
  email: r.koci@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta

simulator

Shuma
kohe (vite)
Shkalla e interesit %