Ju jeni vizitori 4589330

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Jepet me qera ambjent komercial ne qender
 • DSC07966.JPG
  Full Screen
  • DSC07966.JPG%1/3
  • DSC07964.JPG%2/3
  • DSC07969.JPG%3/3
  1/3
  DSC07966.JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: GOLD 272
  • Tipi i prones: Komerciale
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Qender
  • zone: - - -
  • Adresa: Qender
  • Zona e brendshme: 63 m²
   • Per qira  450 €
 • Detajet e prones

  Jepet me qera nje ambjent komercial ne qender me nje siperfaqe 63 m².Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara per biznes dhe ka funksionuar per nje kohe te gjate si zyre por eshte e shfrytezueshme dhe per lloje te tjera biznesi.Per me teper informacion ju lutem na kontaktoni!
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • autostrade
   • farmaci
   • Verande
   • Transport publik
   • Shkolle
   • Supermarkete
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 63.00 m²
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Te dhena per agjentin

  Erion Tema
  Telefone: 0692070029
  email: e.tema@c21golden.al
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Golden
  Telefone: 00355 42232777
  email: info@c21golden.al
 • Harta