Ju jeni vizitori 4636877

Mireseerdhet

Telefone 0035542250599
Home » Shtepi per qira, 3+1
 • photo 2 (3).JPG
  Full Screen
  • photo 2 (3).JPG%1/8
  • photo 1 (2).JPG%2/8
  • photo 2 (4).JPG%3/8
  • photo 4 (6).JPG%4/8
  • photo 5 (1).JPG%5/8
  • photo 1 (5).JPG%6/8
  • photo 1 (6).JPG%7/8
  • photo 3 (7).JPG%8/8
  1/8
  photo 2 (3).JPG
 • Detajet perberese te prones
  • Reference: PRE 397
  • Dhomat gjumi: 3 Dhomat gjumi + 1 Hapesire e brendshme e dhomes se gjumit
  • Tipi i prones: shtepi
  • status: i/e perdorur
  • Distrikt: Tirana
  • Qark ose prefekture: Tirana
  • Qytet: Rr. e Elbasanit
  • zone: - - -
  • Adresa: Rr. Elbasanit
  • Zona e brendshme: 120 m²
   • Per qira  500 €
 • Detajet e prones

  Jepet shtepi me qira, ne nje zone mjaft te qete. Organizohet nga tre dhoma gjumi, dy tualete dhe nje dhome ndenjeje. Shtepia ka gjithashtu edhe nje kopsht te gjelberuar dhe nje vend per parkim. Per momentin eshte bosh vetem me kuzhinen. Mund te jepet si bosh ashtu edhe e mobiluar.
 • Te paraqitura

  • Dhoma
   • Tualete 2
   • te gjitha dhomat 3
   • Hapesira e plote e brenshme e dhomes 1
  • Perreth
   • Qendra e qytetit
   • zona jeshile
   • farmaci
   • Shkolle
  • ekstra
   • Dysheme 0
  • Siperfaqet
   • Zone interneti 120.00 m²
  • Infrastrukture
   • Garazhd 1
 • Mesazhi juaj u dergua me sukses

  Menyre Kontakti

  emer
  Telefone
  email
  Mesazh
 • Detaje per agjensi

  CENTURY 21 Prestige
  Telefone: +355 4 2 400 371
  email: info@c21prestigealbania.com
 • Harta